FIRMA

Nasza firma powstała w 2008 roku, przedmiotem działalności jest przede wszystkim transport międzynarodowy oraz krajowy. Specjalizujemy się w przesyłkach cało-pojazdowych oraz częściowych (tzw. doładunki). Świadczymy usługi przewozu zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw. Uzupełnieniem naszej oferty jest serwis samochodowy, a także możliwość przeładunku oraz magazynowania.

hoto-firmaPriorytetem naszej firmy jest zadowolenie klientów oraz ciągłe doskonalenie naszych usług, gwarantujemy terminowość i rzetelność. Pojazdy przez nas zarządzane są dokładnie dopasowane do potrzeb klienta w celu maksymalizacji wykorzystania przestrzeni ładunkowej.

Nasz bogate doświadczenie sprawia, że mogą się Państwo czuć bezpiecznie i komfortowo korzystając z szerokiej gamy wykonywanych przez nas usług.

Misja

Misją naszego przedsiębiorstwa jest zapewnianie naszym klientom najwyższej jakości świadczonych usług oraz zagwarantowanie zadowolenia w każdej dziedzinie naszej działalności.

hoto-misja

Firma HOTO swoją ofertę sukcesywnie dostosowuje do potrzeb klientów, realizując każdego roku transporty na terenie całej Europy. Organizując transport pomagamy innym w celu realizacji Waszych planów i zamierzeń. Sukces rynkowy utożsamiamy z ciągłym rozwojem firmy. Nasze działania, opieramy na prawdzie i zaufaniu tak, aby korzystanie z naszych usług było dla Państwa przyjemnością.

Pracujemy by być alternatywą dla spedycyjnych molochów. Nasza kadra dzięki pasji do wykonywanej pracy wnosi świeże podejście do wyzwań branży TSL.